• Menu

    open all | close all
  • NASZE OBIEKTY

  • OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

    DSC_0616 DSC_0610 DSC_0607 DSC_0606 DSC_0604

Podsumowanie Rysia – Nocnego maratonu z przygodami!

RYŚ – Nocny maraton z przygodami dla służb mundurowych i ich sympatyków już za nami. Impreza z powodzeniem organizowana po raz szósty przyciągneła swoją uwagę kilkuset fanów aktywności fizycznej przeplatanej szeregiem niepowtarzalnych doznań. Dziesiątki kilometrów do pokonania nocą, dziesięć punktów kontrolnych do odnalezienia i tyle samo zadań do wykonania o różnorodnej charakterystyce –  pokonywanie toru przeszkód, przeprawa nad strumieniem przy wykorzystaniu platformy podwieszonej na linie, szukanie wskazówek w pojemnikach wypełnionych ogromnymi owadami, rozwiązywanie łamigłowek, wykazanie się talentami wokalnymi, zachowanie zimnej krwi podczas reanimacji, przełamanie strachu  w piwnicy pełnej zjawisk paranormalnych – to tylko niektóre wyzwania z którymi musieli się zmierzyć wszyscy ci, którzy stanęli na starcie tego niezwykłego biegu. Gratulacje należą się wszystkim, którzy się na to odważyli ale aby wygrać Rysia nie wystarczy tylko szybko biegać, trzeba być też niesamowicie wszechstronnym!

Szybcy, wytrzymali, kreatywni, muzykalni, nieustraszeni – oto klasyfikacja końcowa Nocnego Maratonu RYŚ:

Bieg – Klasyfikacja: OPEN

I Miejsce – drużyna "Wągliki Harcownika" w składzie: Jacek Załubski, Bartosz Roskosz, Filip Lewicki, Adam Maniak,

wynik 05:53:50

II Miejsce – drużyna "Mali Einsteini" w składzie: Mateusz Dudek, Grzegorz Sierczyński, Piotr Wysokulski,

wynik 06:28:30

III Miejsce – drużyna "MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM" w składzie: Piotr Jaroszyński, Grzegorz Wożniak, Dominik Komendacki

wynik 06:51:42

Bieg – Klasyfikacja: Służby Mundurowe

I Miejsce – drużyna "MKB Semper Humilis" w składzie: Artur Baszczyszyn, Piotr Tondytko, Marek Meliński

wynik 06:03:00

II Miejsce – drużyna "OGNISTY PODMUCH" w składzie: Adam Rzeczycki, Marek Zawada, Adam Pawłowicz

wynik 06:17:24

III Miejsce – drużyna "PRAWDZIWE PSY" w składzie: Daniel Prątnicki, Tomasz Ptaszyński, Wojciech Kułak

wynik 06:28:25

Wyścig Rowerowy – Klasyfikacja

I Miejsce – drużyna "Weterani" w składzie: Andrzej Szachniewicz, Marek Łukaszów, Marek Durski, Piotr Żuk, Artur
Ziemiński

wynik 03:52:33

II Miejsce – drużyna "Popychacze Korbowodów" w składzie: Łukasz Ciszewski, Marcin Kwiecień, Marek Hejna, Maciej Kędzierski

wynik 04:21:17

III Miejsce – drużyna "Pędzące Ślimaki" w składzie: Jarosław Kucza, Agnieszka Kucza, Krzysztof Tułak

wynik 04:22:57

     

  • Nadchodzące wydarzenia

    Październik  2017
    Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
       
      1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 31  
  • Info eMail


    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

    Dodatkowe informacje
  • WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA


  • Nasza gazetka

  • Archiwum Aktualności

    • 2017 (138)
    • 2016 (198)
    • 2015 (185)
    • 2014 (218)
    • 2013 (207)
    • 2012 (209)
    • 2011 (166)
    • 2010 (30)
  • KATEGORIE

  • PRASA O NAS

  • Kalendarz Imprez



  • PARTNERZY

  • Archiwum Strony

    Stara strona www dostępna jest pod adresem : ARCHIWUM

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress