GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH tel facebook tel (71) 316-61-41 telbiuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • SPIS STRON

  open all | close all
 • NASZE OBIEKTY

 • OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

  P1150587 P1150586 P1150585 P1150584 DSC_0169

Aktualności

V Turniej Orlika o Puchar Premiera

Tradycyjnie już we wrześniu odbyły się eliminacje gminne rozgrywek piłkarskich dla drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat i 12-13 lat. Celem organizacji turniejów jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.

Pierwsze eliminacje gminne w kategorii dziewcząt i chłopców starszych (12-13 lat) odbyły się 15.09.2014 roku. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych meczach bezkonkurencyjna okazała się drużyna dziewcząt z Sadkowa, natomiast w kategorii chłopców wygrała drużyna ze S.P. nr 2 w Kątach Wrocławskich. W drugim dniu eliminacji do rozgrywek przystąpili dziewczęta i chłopcy młodsi (10-11 lat). Wśród dziewcząt i chłopców pierwsze miejsce wywalczyły drużyny gospodarzy z Sadkowa. Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowy dyplom, a wszyscy uczestnicy grający w eliminacjach gminnych otrzymali pamiątkowe opaski na rękę oraz dyplomy ufundowane przez patronów turnieju – PZU i PKN ORLEN.

Zwycięskie drużyny z eliminacji gminnych będą reprezentowały naszego ORLIKA w I etapie eliminacji wojewódzkich. Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom, opiekunom i przybyłym kibicom za aktywny udział w turnieju, sportowy doping i jednocześnie zapraszam na eliminacje wojewódzkie z udziałem naszej drużyny dziewcząt młodszych, które odbędą się 22.09.2014 roku o godzinie 10.00 na ORLIKU w Sadkowie.

—————————————————————————————————————————————————-

W celu promowania wśród dzieci sportowej aktywności i zasady gry fair play, oraz aktywizacji lokalnych społeczności w dniach 12-13 września 2012r. o godz.9.00 na ORLIKU w Sadkowie rozpoczną się rozgrywki piłkarskie w III Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska. W pierwszym dniu eliminacji gminnych do rywalizacji przystąpią dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2001-2002, w drugim dniu roczniki 1999-2000. Organizator turnieju zapewnia wszystkim uczestnikom biorącym udział w gminnych turniejach eliminacyjnych pamiątkowe koszulki z logo turnieju, natomiast wszystkie zespoły grające w turniejach eliminacyjnych otrzymają pamiątkowe dyplomy. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w trzecich tego typu rozgrywkach na obiekcie sportowym ORLIK w Sadkowie.

________________________________________________________________________________________________________

II Turniej Orlika o Puchar Premiera – drugi etap eliminacji wojewódzkich

Na ORLIKU w Sadkowie 26.09.2011 roku odbył się drugi etap eliminacji wojewódzkich w kategorii chłopców młodszych 10-11 lat. Przeciwnikami drużyny ze S.P. w Sadkowie były zespoły z Twardogóry i Jelcza-Laskowic. Dobre przygotowanie techniczno – taktyczne zawodników, żelazna kondycja, duże zaangażowanie i wola walki sprawiły, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Był to już ostatni etap eliminacji wojewódzkich, który premiował dwie pierwsze drużyny do finału wojewódzkiego na Polach Marsowych we Wrocławiu. Niestety fatalny początek w wykonaniu drużyny z Sadkowa, szybko stracona bramka i porażka 0:3 z zespołem Jelcza-Laskowic znacząco zaważyły na przebiegu całego turnieju. Drużyna straciła wiarę we własne możliwości, czego efektem była kolejna porażka 0:2 z zespołem z Twardogóry, która przekreśliła nasz awans. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła z kompletem 6 pkt. drużyna z Jelcza-Laskowic, drugie miejsce z 3 pkt. zespół z Twardogóry i ostatnie miejsce bez dorobku punktowego ekipa ze S.P. w Sadkowie. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy drobne upominki ufundowane przez U.M. i G. w Kątach Wrocławskich.
Również drużyna dziewcząt młodszych ze S.P. w Sadkowie zakończyła rozgrywki na II etapie eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 24.09.2011r. w Oleśnicy.
Podsumowując występy naszych młodych piłkarzy należy stwierdzić, że swoją postawą na boisku dostarczyli nam niezapomnianych emocji, pokazali że potrafią i chcą grać w piłkę nożną, a poprawa wyników w porównaniu z poprzednim rokiem pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość i czekać na III Turniej ORLIKA w przyszłym roku.

no images were found

_______________________________________________________________________

II Turniej Orlika o Puchar Premiera – pierwszy etap eliminacji wojewódzkich.

Po zwycięstwie w eliminacjach gminnych dziewczęta młodsze z Sadkowa wzięły udział w pierwszym etapie eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 20.09.2011 roku na ORLIKU w Sadkowie. Przeciwniczkami naszej drużyny były zespoły ze S.P. nr 34 we Wrocławiu, S.P. nr 3 w Środzie Śląskiej oraz Z.S. w Brzeziej Łące. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a dziewczęta pokazały, że też potrafią grać w piłkę nożną. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych spotkaniach miano niepokonanej dotychczas drużyny zachowała ekipa gospodarzy z Sadkowa, zajmując pierwsze miejsce z dorobkiem 9 pkt. i kwalifikując się do drugiej rundy eliminacji wojewódzkich. Na drugim miejscu sklasyfikowano S.P. nr 3 ze Środy Śląskiej, która uzyskała 6 pkt., trzecie miejsce przypadło S.P. nr 34 z Wrocławia, która zdobyła 3 pkt., a ostatnie miejsce zajął Z.S. z Brzeziej Łąki, bez dorobku punktowego. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie uczestniczki drobne upominki rzeczowe ufundowane przez U.M.iG. w Kątach Wrocławskich.
Oprócz dziewcząt młodszych (10-11 lat) również chłopcy w tej kategorii wiekowej nie dali przeciwnikom żadnych szans i w pierwszych eliminacjach wojewódzkich, które odbyły się we Wrocławiu zajęli pierwsze miejsce, kwalifikując się tym samym do drugiego etapu eliminacji wojewódzkich
Wszystkim, którzy chcą obejrzeć poziom zaawansowania techniczno-taktycznego młodych piłkarzy, jak również dopingować naszej drużynie serdecznie zapraszam na drugi etap eliminacji wojewódzkich, który odbędzie 26.09.2011roku o godz 10.00 na Orliku w Sadkowie.

no images were found

_______________________________________________________________________

II Turniej Orlika o Puchar Premiera – eliminacje gminne

Tradycyjnie już we wrześniu odbyły się eliminacje gminne piłkarskich rozgrywek o Puchar Premiera Donalda Tuska dla drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat i 12-13 lat. Celem organizacji turniejów jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasady gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko ORLIK 2012”.
Pierwsze eliminacje gminne w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych (10-11 lat) odbyły się 08.09.2011r. Brały w nich udział cztery drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt z Zachowic, Kątów Wrocławskich i Sadkowa. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych meczach bezkonkurencyjne okazały się drużyny gospodarzy z Sadkowa, które zajęły w obu kategoriach pierwsze miejsca. W drugim dniu eliminacji do rozgrywek przystąpili dziewczęta i chłopcy starsi (12-13 lat). Wśród czterech drużyn chłopców pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Kątów Wrocławskich, natomiast wśród dziewcząt niepokonana okazała się drużyna z Sadkowa. W rozgrywkach brało udział łącznie 14 drużyn, czyli o trzy więcej niż w pierwszej edycji. Miejmy nadzieję, że popularność tego turnieju będzie z roku na rok większa. Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowy dyplom, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe koszulki ufundowane przez partnerów II Turnieju ORLIKA – PZU i PKN ORLEN. Zwycięskie drużyny z eliminacji gminnych będą reprezentować naszego ORLIKA w eliminacjach wojewódzkich.
Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom, opiekunom i jednocześnie zapraszam na eliminacje wojewódzkie z udziałem naszej drużyny dziewcząt młodszych (10-11 lat), które odbędą się 20.09.2011 roku o godz. 9.30 na ORLIKU w Sadkowie.  Szymon Korzeniewski

no images were found

_______________________________________________________________________

Turniej ORLIKA  o Puchar Premiera Donalda Tuska

 W celu promowania wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play oraz aktywizacji lokalnych społeczności, w dniach 8-9 września 2011 roku o godz. 9:00 na ORLIKU w Sadkowie rozpoczną się rozgrywki piłkarskie w II Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska. W pierwszym dniu eliminacji gminnych do rywalizacji przystąpią dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2000-2001, w drugim dniu roczniki 1998-1999. Organizator turnieju zapewnia wszystkim biorącym udział w gminnych turniejach eliminacyjnych pamiątkowe koszulki z logo turnieju, natomiast wszystkie zespoły grające w turniejach eliminacyjnych otrzymają pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w drugich tego typu rozgrywkach na obiekcie sportowym ORLIK w Sadkowie.

____________________________________________________________________ 

 Od marca  2011 roku wznawia swą działalność obiekt sportowy ORLIK w Sadkowie. Na inaugurację sezonu 23 lutego o godz.14:00 rozegrany zostanie mini turniej piłki nożnej, w kategorii orlików i trampkarzy. Drużyna składa się z 5 graczy,  w turnieju mogą wziąć udział max. 4 drużyny, w każdej  kategorii wiekowej. Wszystkie chętne drużyny prosimy o zgłaszanie swojego udziału pod nr. tel. 605 074 920, podając kategorię wiekową i nazwę drużyny.  Dla uczestniczących w turnieju drużyn rozdane zostaną pamiątkowe dyplomy. 

____________________________________________________________________________

Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniach 15-16.09.2010r. odbył się Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Brało w nim udział 8 zespołów chłopców z rocznika 1997 – 1998 oraz 1999 – 2000 i 3 zespoły dziewcząt z rocznika 1999 – 2000. Każda drużyna biorąca udział w turnieju wykazała się dużym zaangażowaniem i wolą walki, a licznie przybyła widownia dopingowała swoich zawodników. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden. Wśród chłopców z kategorii wiekowej 10-11 lat okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich. Wśród dziewcząt tej samej kategorii wiekowej najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sadkowie. Drużyny te będą reprezentować naszego Orlika w eliminacjach wojewódzkich.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na zakończenie rozgrywek wobec wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. Każdy ze startujących zawodników i zawodniczek otrzymał pamiątkowe koszulki oraz dyplom. Pamiątkowe koszulki otrzymali również opiekunowie drużyn. Impreza ta bez wątpienia przyczyni się do większego zainteresowania obiektem sportowym ORLIK w Sadkowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 • Nadchodzące wydarzenia

  Grudzień  2018
  Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
     
    1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31  
 • Wirtualny Spacer po GOKiS

 • Info eMail


  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  Dodatkowe informacje
 • Nasza gazetka

 • Archiwum Aktualności

  • 2018 (142)
  • 2017 (182)
  • 2016 (198)
  • 2015 (185)
  • 2014 (218)
  • 2013 (207)
  • 2012 (209)
  • 2011 (166)
  • 2010 (30)
 • KATEGORIE

 • PRASA O NAS

 • Kalendarz Imprez • PARTNERZY

 • Archiwum Strony

  Stara strona www dostępna jest pod adresem : ARCHIWUM