1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Książki prosto do domu

Drodzy czytelnicy! Przypominamy, że w naszej Bibliotece jest możliwość dostarczenia przez bibliotekarza "Książki prosto do domu". Propozycja ta jest skierowana do osób starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, które mają problemy z poruszaniem się. Z usługi „Książka prosto do domu” nie mogą korzystać czytelnicy, u których w domu panuje choroba zakaźna.

Aby zamówić książki należy dostarczyć do Biblioteki jednorazowe zgłoszenie (pocztą, e-mailem, podając wiek lub inne informacje, które potwierdzą możliwość skorzystania z tej usługi, jak również dane umożliwiające zapisanie się do Biblioteki, jeżeli nie jest się jeszcze czytelnikiem (pesel, imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy).

Książki są dostarczane czytelnikom bezpłatnie raz w miesiącu, po uprzednim umówieniu się z bibliotekarzem co do dnia i godziny.