GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

   26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

ZDOLNY ŚLĄSK – TURNIEJ PIŁKARSKI ROCZNIKA 2007

W dniu 14.01.2017 odbył się turniej piłkarski rocznika 2007 organizowany przez Akademię Piłkarską Olympic, w którym wzięły udział 24 drużyny z całegowojewództwa. Naszą gminę reprezentowała drużyna UKS GOKIS KątyWrocławskie w składzie: Karol Nowakowski, Bartosz Rajca, Olek Lazar, Szymon Chojecki, Krzysiu Gidziński, Dorian Strugała, Artur Żurek. Trener Jerzy Śliwiński.
Drużyny zostały podzielone na cztery grupy. W grupach system gry – „każdykażdym”. W grupie czwartej oprócz naszego zespołu rozlosowano następujące ekipy: Olimpic Wrocław, Talent Bolesławiec, Ślęza Wrocław, Czarni Otmuchów i
Falubaz Zielona Góra. W pierwszym meczu nasi piłkarze zmierzyli się z drużyną Olympic Wrocław. Gospodarze znający obiekt na którym rozgrywali turniej lepiej weszli w mecz i szybko objęli prowadzenie. Nasi chłopcy powoli
przyzwyczajali się do warunków – sztuczna trawa, specyficzne warunki pod „balonem” na stadionie Olimpijsim we Wrocławiu. Niestety zabrakło czasu i przegraliśmy mecz 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobył Bartosz Rajca. W  drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyną z Bolesławca. Tym razem już było lepiej i po ostatnim gwizdku to my cieszyliśmy się z wygranej 3:2. Strzelcami bramek byli: Olek Lazar, Krzysiu Gidziński i Bartosz Rajca. W trzecim meczu naszym przeciwnikiem była Ślęza Wrocław. Po bardzo ciężkim pod względem fizycznym meczu ulegliśmy utytułowanemu rywalowi 2:1. Honorowego gola zdobył Bartosz Rajca. W czwartym meczu Kątecki Gokis spotkał się z Czarnymi
Otmuchów. Po bardzo dobrym meczu i pełnej kontroli wygraliśmy 3:1 po bramkach Doriana Strugały, Krzysia Gidzińskiego i Bartosza Rajcy. W ostatnim meczu grupowym przeciwnikiem był lider grupy – Falubaz Zielona Góra. Po fantastycznych bramkach z dystansu Szymona Chojeckiego i jednej Doriana Strugały wygraliśmy 3:1. W tej sytuacji przy równej ilości punktów o kolejności miejsc w grupie zdecydowała liczba strzelonych bramek. Niestety w tym elemencie przegraliśmy ze Ślęzą i Olympic-iem, co dało nam możliwość gry w grupie o miejsca 12-18.
Naszymi nastepnymi rywalami zostały drużyny: Rodło Opole, Czarni Otmuchów, Wizard FA, AP Oleśnica i WKS Śląsk Wrocław.

 UKS GOKIS – Rodło Opole 3:2 /Olek Lazar, Dorian Strugała i Artur Żurek/.Szczególnie bramka Artura wzbudziła aplauz
na trybunach. Nasz obrońca rzadkozdobywa bramki, ale mamy nadzieję, że ten gol zmieni styl gry Artura
nabardziej ofensywny.
UKS GOKIS – Czarni Otmuchów 2:2 / Olek Lazar, Dorian Strugała
UKS GOKIS – Wizard AP 1:3 / Bartosz Rajca /
UKS GOKIS – AP Oleśnica 2:0 / Bartosz Rajca 2 /
UKS GOKIS – WKS Śląsk Wrocław 3:0 / Bartosz Rajca 3 /
W ten sposób nasza drużyna uplasowała się na 14 miejscu.Turniej był bardzo wymagający ze względu
na bardzo długi czas trwania – 8godzin oraz liczbę rozegranych meczów w których zawodnicy rozgrzewali się

podczas walki, aby następnie „stygnąć” w niskiej temperaturze panującej naobiekcie.
Tym bardziej gratulacje dla Zawodników, Trenera i Rodziców, którzy wkulturalny, ale żywiołowy sposób reagowali
na wydarzenia na boisku.Za tydzień znowu ruszamy na podbój Wrocławia.

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS