GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie
  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

TOP-7 TURNIEJ PIŁKARSKI ROCZNIKA 2007

Kolejny weekend Orliki UKS GOKIS Kąty Wrocławskie spędziły na turnieju piłkarskim we Wrocławiu firmowanym przez TOP-7.
Na wstępie relacji Przeprosiny dla Bartłomieja Zabłotnego, który dzielnie reprezentował naszą drużynę w poprzednim turnieju – Zdolny Śląsk, a którego nazwisko zostało pominięte w sprawozdaniu.
Skład drużyny w tym turnieju: Bartłomiej Zabłotni, Karol Nowakowski, Szymon Chojecki, Mikołaj Felsztyński, Krzysiu Gidziński, Olek Lazar, Bartosz Rajca i Bartuś Wojciechowski. Trener – Jerzy Śliwiński.
Wyniki spotkań:
STS SOKÓŁ SMOLEC – UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE  0 : 9.
W końcu nasza drużyna dobrze „weszła” w turniej i po dobrej grze rozgromiła naszych sąsiadów ze Smolca. Strzelcami bramek zostali: Krzysiu Gidziński  -3, Bartosz Rajca – 3, Bartuś Wojciechowski – 1 i SzymonChojecki – 1.

UKS GOKIS KW – AP WRATISLAWIA  2 : 1
Strzelcy bramek: Bartosz Rajca – 2

UKS GOKIS KW – MKS PARASOL WROCŁAW  5 : 0
Zdobywcy goli: Krzysiu Gidziński – 3, Olek Lazar – 1, Bartosz Rajca – 1

OLIMPIA ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – UKS GOKIS KW  2 : 1
Ostatni mecz okazał się najdramatyczniejszy i w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 1 : 1. W takim przypadku rozegrana została dogrywka „szwedzka”. Po każdej minucie gry w przypadku braku rozstrzygnięcia, trenerzy musieli zdjąć po jednym zawodniku i tak do „złotej” bramki. Ten mecz kończył się grą dwóch na dwóch. Naszą drużynę reprezentowali Olek Lazar i Szymon Chojecki. Po bramce Szymona mecz zakończyliśmy wygraną 2 : 1. GRATULACJE.

Relacja TV z turnieju na stronie firmy TOP – 7.

 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS