GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. warsztaty komiksowe cz.2

   21 października - 17:00 - 18:30
  2. #ZieloneKąty – sadzenie drzew i piknik ekologiczny

   22 października - 12:00 - 17:00
  3. WIETRZENIE SZAF

   23 października - 09:00 - 12:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

III miejsce Skrzatów UKS GOKiS w turnieju w Sobótce

W sobotę nasza drużyna Skrzatów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie udała się do Sobótki na turniej piłki nożnej. Na tamtejszej hali sportowej walczyły zespoły z rocznika 2009/2010. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Turniej rozpoczęliśmy od przegranej 0:3 z gosodarzami ale to nie podłamało naszych zawodników iw kolejnym meczu z drużyną Żerniki Wrocławskie wygraliśmy 3:2. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Szymon Grzegorek (2) oraz Maks Sadurski. W kolejnym meczu graliśmy z UKS Zibi wygrywając 1:0  Strzelcem bramki był Maksa Sadurski. W ostatnim meczu przyszło nam się zmierzyć z zaprzyjaźnioną drużyną z Kątów Wrocławskich AP Jedenastka, gdzie zwycięstwo dawało nam III miejsce. Mecz był bardzo zaciety ale zakończył się remisem 1:1 (Szymon Grzegorek strzelcem bramki dla UKS GOKIS). Organizatorzy zadecydowali że dwie drużyny AP Jedenastka oraz UKS GOKIS Kąty Wrocławskie zajmą III miejsce w turnieju.

Reprezentanci naszego zespołu: Maks Sadurski, Tomek Nowak, Szymon Grzegorek, Maks Paszkiewicz, Adrian Basiński, Grześ Pluta, Grześ Galon, Kacper Jarosz, Krzyś Wojciechowski.

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS