Koncert “Magia Disneya”

„Kto lubi bajek świat ten wie, że chce się czasem być tam też, niespodzianki prosto z bajki mieć” – takimi słowami rozpoczął się w sobotę, 28 stycznia 2017 roku, koncert pt. „Magia Disneya”. Dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich wraz z instruktorem – p. Olą Krzyżańską, przeniosła Nas w cudowny, pełen uśmiechu i miłości świat bajek Disneya, wykonując piosenki z takich filmów jak: Mój brat niedźwiedź, Mała Syrenka, Anastazja, Rogate Ranczo, Kraina Lodu czy Piękna i Bestia.  Młodzi wokaliści podjęli się niezwykle trudnego zadania, bowiem utwory z bajek Disneya są jednymi z najtrudniejszych i najbardziej wymagających. Wszyscy wykonawcy poradzili sobie jednak śpiewająco, a prawie 200-osobowa publiczność nagrodziła cały koncert ogromnymi brawami. To było niezapomniane przeżycie, dlatego już nie możemy doczekać się kolejnych występów!