1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00
    3. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00

Bieg Tropem Wilczym

Niedziela 28 lutego przeszła do historii jako dzień, w którym mieszkańcy naszej gminy uczcili pamięć „Żołnierzy Wyklętych”. Dzień ten był wpisany do  Narodowych Obchodów tego święta, nad którym patronat objął Prezydent RP Andrzej Duda. Impreza została przygotowana przez Gimnazjum w Kątach Wrocławskich oraz GOKiS przy udziale Stowarzyszenia Miłośników Ziemii Kąckiej oraz licznych miejscowych sponsorów. Punktualnie w południe z dziedzińca Domu Kultury ruszył symboliczny bieg Tropem Wilczym, w którym uczestniczyło wielu mieszkańców jak również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, nauczyciele, sportowcy oraz uczniowie kąckich szkół. Po biegu uroczystości przeniosły się do sali lustrzanej Domu Kultury, gdzie oprócz wystaw przygotowanych przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemii Kąckiej można było uczestniczyć w konkursach prowadzonych przez uczniów naszego Gimnazjum. Istotnym punktem obchodów był wykład chorążego Leonika na temat historii żołnierzy wyklętych. Po uroczystościach wszyscy uczestnicy biegu brali udział w losowaniu wielu nagród przygotowanych przez organizatorów.