1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Poczytajki w bibliotece

„Dziecko plus książka to dobra zabawa” pod takim hasłem odbyły się zajęcia dla maluchów wraz z ich opiekunami w dziale dziecięcym Biblioteki GOKiS w dniu 22 lutego br. Na początek  czytane są bajeczki, wierszyki, opowiadania, odpowiednio dobrane do wieku. Maluchy wysłuchały czytaną przez bibliotekarkę i rodziców bajeczkę pt.: "Nie ma jak miód”, opowieści o przyjaźni Kubusia Puchatka. Dwie Zosie, Paulinka, Hubert, Franek i Julek byli zachwyceni towarzyszącym lekturze zabawom ruchowym. Na koniec dzieciaczki zajęły się malowankami, zadaniem maluchów było pokolorowanie Misia. Prace wyszły fantastyczne. Wszystkim maluszkom dziękujemy za wyśmienitą zabawę i zapraszamy na kolejne zajęcia w dniu 8 marca br.