Niezwykły Koncert!

W słoneczne, sobotnie popołudnie, 4 marca odbyło się spotkanie byłych uczniów kółek fortepianu i saksofonu działających w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, prowadzonych przez Państwa Natalię i Walerego Cziczerin. W sali lustrzanej zgromadzili się absolwenci, ich przyjaciele, rodziny, zaproszeni goście, w sumie około 70 osób. Publiczność z zachwytem słuchała młodych, utalentowanych muzyków. Repertuar był bardzo zróżnicowany. Od utworów klasycznych, po współczesne. Podczas spotkania nie zabrakło również niespodzianek. Najmłodsza, obecna uczestniczka koła fortepianowego Milena Kalinowska zagrała „sto lat” dla Kamila Zimnawoda, a Pani Natalia wręczyła urodzinowy tort. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze, w towarzystwie wspomnień i wzruszeń. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek oraz archiwalne zdjęcia ze swojej przygody z muzyką i fortepianem. Wszystkim uczniom życzymy, aby ich miłość do muzyki i instrumentów trwała i towarzyszyła im przez całe życie. Podczas koncertu  wystąpili między innymi: Sławomir Błażków, Jan Sielski, Kamil Zimnawoda, Dariusz Jarominiak, Maciej Łukasiak, Marta Drab, Wiktoria Gosek, Natalia Biegalska.