Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu

W dniu 5 marca 2017 r. w  Gminnym  Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich miała miejsce niezwykła uroczystość z okazji  Dnia Kobiet, w której uczestniczyło blisko dwieście Pań z naszej gminy. Przed tak liczną publicznością artystycznym programem światowych i polskich przebojów  popisywał się „Kris Band Show”. Już po paru pierwszych utworach Panie dały się porwać do wspólnej zabawy. A potem było już tylko lepiej. W wesołej atmosferze, przy kawie, pysznym cieście i symbolicznym kieliszku wina każda z Pań mogła oderwać się od codzienności i poczuć naprawdę wyjątkowo. Na zakończenie wszystkie przybyłe na uroczystość kobiety zostały obdarowane tulipanami oraz drobnymi upominkami, ufundowanymi przez firmę kosmetyczną „Tołpa” z Kątów Wrocławskich. Wszystkim Paniom życzymy uśmiechu na co dzień.