1. KLASYKI W KORONIE

2. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Wiosenne wietrzenie szaf

Eko – akcja „Wietrzenie Szaf” stała się cyklicznym wydarzeniem w kalendarzu GOKiS. I tak 18 marca 2017 roku odbyła się jej czwarta edycja. W godzinach porannych przybyło do nas trzydziestu jeden sprzedających. W sali widowiskowej zapanował gwar i dobry nastrój, mimo pochmurnej pogody za oknem. Przygotowane stoiska zaczęły nabierać barw, a kiedy już były gotowe kusiły różnorodnością oraz niską ceną asortymentu. Wśród prezentowanych towarów można było znaleźć skórzaną odzież wierzchnią, płaszcze, marynarki, spodnie, suknie wieczorowe, koszule, bluzki, buty, torebki, chusty, paski, nowe ubranka dla maluchów. Oprócz wszelkiego rodzaju odzieży dla dużych i małych można było zakupić również zabawki, gry planszowe, sprzęt sportowy, książki, a także wyroby rękodzielnicze tj. piękne, świąteczne kartki, stroiki oraz wianki na drzwi. Podczas akcji wśród uczestników zostały rozlosowane dwie wejściówki do „Adrenalina Park” w Sokolnikach oraz dwanaście zestawów kosmetyków firmy Tołpa. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji zarówno tych, którzy chcą zrobić w szafach mały przeciąg, jak i tych, którzy potrzebują uzupełnić garderobę. Do zobaczenia w GOKiS!