Dzień aktorski w GOKiS

Dzień aktorski, który odbył się 1 kwietnia 2017 r. w GOKiS w Kątach Wrocławskich nie był bynajmniej primaaprilisowym żartem. Społeczność naszej gminy miała prawdziwą przyjemność obejrzeć trzy spektakle: „Chatkę zapomnienia”, „Chłopów” i „Brzydulę” w wykonaniu dzieci (5-10 lat) oraz młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Impreza odbywała  się w przyjaznej atmosferze i kameralnym nastroju. Widzowie z entuzjazmem reagowali na wszystkie wystawiane sztuki gromkimi brawami. Byli pełni podziwu dla znakomitej gry młodych aktorów, kształcących się i rozwijających swój talent w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich w sekcji teatralnej, prowadzonej przez instruktora Genowefę Dunal. Po zakończeniu spektakli nie brakło ciepłych słów pod adresem wykonawców i instruktora oraz próśb o ponowne ich wystawienie. A więc już dziś zapraszamy ponownie!