1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00
    3. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00

Majówka przy dźwiękach muzyki Disco Polo

Majówka Disco Polo to impreza, która cieszy się ogromną popularnością w Kątach Wrocławskich. I tak 1 maja br. mieszkańcy naszej gminy bardzo licznie zgromadzili się na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu oczekując dobrej zabawy przy skocznej muzyce. W tym roku zagrali dla nas takie formacje disco polo jak  Casandra, After Party, Avangarde oraz  gwiazda wieczoru- zespół Classic.

Jako pierwsze scenę opanowały dziewczyny z zespołu Casandra, dając popis wokalno-taneczny. Fanów przybywało z godziny na godzinę. Zespoł After Party „rozruszał”  i „rozśpiewał” wszystkich obecnych. Zabrzmiały znane przeboje takie jak : „Ona lubi pomarańcze” „Tylko ona jedyna”, „Wakacyjna love”. Następnie na scenie pojawiła się znana już w całej w Polsce, obecna na discopolowych listach przebojów, nasza lokalna grupa Avangarde. Gwiazdą wieczoru był zespół Classic, grający muzykę disco polo już od ponad dwudziestu lat, a będący nadal na topie. Okazało się bowiem, że hity: „Hej czy ty wiesz”, „Jolka, Jolka”, „Warto żyć” znali prawie wszyscy uczestnicy Majówki. Także najmłodsi wyśmienicie się bawili na dmuchanych zamkach, trampolinach, wodnych kulach oraz dwóch kółkach w ramach zajęć Akademii Rowerowej, udostępnionej im bezpłatnie. Dziękujemy za tak liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnej Majówce!