1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

IV Gminny Konkurs Piosenki „Zostań gwiazdą”

W dniu 12 maja w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich już po raz czwarty odbył się Gminny Konkurs Piosenki „Zostań gwiazdą” dedykowany uczniom szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Jury, w składzie : Ewelina Dawidowicz, Marek Kalinowski, Jacek Mróz, nie miało łatwego zadania, ale ostatecznie wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria Szkoła Podstawowa     kl. 0-III

Miejsce I – Katarzyna Wrona

Miejsce II – Kamila Filak

Miejsce III – Antonina Czechowska

Wyróżnienie – Oliwia Kuchta.

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Miejsce I – Marta Drab

Miejsce II – Weronika Kaczmarek

Miejsce III – Wojciech Kotlik

Wyróżnienie – Eliza Bochenek.

Kategoria Gimnazjum

Miejsce I – Adam Szczepański

Miejsce  II – Wiktoria Rydzicka

Miejsce III – Agnieszka Czernik.

W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji wokalnej przystąpiły zespoły. Zwycięzcą okazał się zespół „Ot, co” działający przy GOKiS w Kątach Wrocławskich. Na drugim miejscu uplasowała się grupa „Żółty gryf” ze Szkoły Podstawowej w Gniechowicach, a na III „Mokronosek”. Wyróżnienie otrzymała formacja „Wschodzące gwiazdy” oraz zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich.Grand Prix konkursu trafiło do  Martyny Sawickiej. Wszyscy młodzi artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy nagrody rzeczowe, karty podarunkowe oraz statuetki.