GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. warsztaty komiksowe cz.2

   21 października - 17:00 - 18:30
  2. #ZieloneKąty – sadzenie drzew i piknik ekologiczny

   22 października - 12:00 - 17:00
  3. WIETRZENIE SZAF

   23 października - 09:00 - 12:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Dni Kątów Wrocławskich już za nami

Początek czerwca w Kątach Wrocławskich to już tradycyjnie czas świętowania przy dobrej polskiej muzyce. Tegoroczne obchody Dni Kątów Wrocławskich rozpoczęły sie w sobotę 3 czerwca. W ten słoneczny dzień na teren parkingu i boiska przy GOKiS licznie przybywali wraz z rodzicami najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Czekało  tam na nich całe mnóstwo atrakcji, dostępnych bezpłatnie z okazji Dnia Dziecka. Bogata oferta gastronomiczna oraz rozbrzmiewająca ze sceny muzyka zachęcały do wspólnej biesiady wszystkich przybyłych. Zagrali dla nas kolejno: nowy na polskim rynku muzycznym, zarażający pozytywną energią zespół ANN.PHAM, rockowa grupa HORYZONT promująca swoją nową płytę „W świetle miast” oraz młody, ale bardzo już lubiany wokalista Mateusz Mijal. Gwiazdą wieczoru był zespół Soun’n’Grace, grający nowoczesną muzykę gospel, mieszankę elementów funky, soul i jazz. Muzycy nawiązali świetny kontakt z publicznością i zachęcili do wspólnego śpiewania. Oczywiście nie mogło zabraknąć takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Wejdźmy na dach”. Brzmienie tylu pięknych głosów ze sceny robiło niecodzienne wrażenie. Bisom nie było końca. 

4 czerwca, drugi dzień obchodów święta naszego miasta, to prawdziwy najazd gwiazd polskiej sceny muzycznej. Do Kątów przybyli Mesajah, Tomasz Karolak wraz z zespołem Pączki w Tłuszczu oraz grupa Wilki. Pomimo niesprzyjającej, kapryśnej pogody pod sceną było bardzo tłoczno. Wszyscy chcieli z bliska zobaczyć i posłuchać Tomasza Karolaka, przesympatycznego aktora i wokalistę. Następnie zagrał Mesajah, obecnie niezwykle popularny przedstawiciel muzyki reggae. Zabrzmiały takie hity jak: „Każdego dnia”, „Lepsza połowa”, „Szukając szczęścia”. Kulminacyjnym punktem wieczoru był występ zespołu Wilki wraz z ich charyzmatycznym liderem. Trzeba przyznać, że Robert Gawliński ma to „coś”, co sprawia, że kochają go tłumy. Ponad półtoragodzinny koncert zakończył się uwielbianym przez fanów utworem „Baśka”. Aż żal było wracać do domów. Święto naszego miasta odbyło się dzięki wsparciu licznych sponsorów: Radiotechnika Marketing, Magnat, SANBET Fabryka Betonu, ALBA, CeDo, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich, Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich, Polkąty, TOŁPA. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji tej wspaniałej imprezy.

 

 

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS