Najsilniejsi w Kątach Wrocławskich

W niedzielę 9 lipca parking przy GOKiS przemienił się w arenę, na której swoją ponadludzką siłę prezentowali zawodnicy Pucharu Polski STRONGMAN 2017. Licznie zgromadzona widownia bacznie obserwowała najsilniejszych ludzi w Polsce i ich niewiarygodne wyczyny przeciągania tira, podnoszenia samochodu na platformie czy „spaceru” z ciężarami na czas. Również widzowie mieli szansę sprawdzenia samych siebie w roli siłaczy. Odbyły się konkursy dla panów, co ciekawe również dla pań, w których nagrodą dla najsilniejszych przedstawicieli naszej gminy były koszulki z logo Strongman. Na imprezę przybył gość specjalny, utytułowany mistrz Polski i Świata Strongman, Mariusz Pudzianowski, który spotkał się z fanami, rozdał setki autografów oraz pozował do wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Nasze miasto było gospodarzem tego typu mistrzostw po raz pierwszy, ale wierzymy, że nie ostatni.

Poniżej wyniki końcowe zawodów:

I miejsce : Szczepan Krzesiński

II miejsce: Marek Walczak