1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00
    3. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00

Najsilniejsi w Kątach Wrocławskich

W niedzielę 9 lipca parking przy GOKiS przemienił się w arenę, na której swoją ponadludzką siłę prezentowali zawodnicy Pucharu Polski STRONGMAN 2017. Licznie zgromadzona widownia bacznie obserwowała najsilniejszych ludzi w Polsce i ich niewiarygodne wyczyny przeciągania tira, podnoszenia samochodu na platformie czy „spaceru” z ciężarami na czas. Również widzowie mieli szansę sprawdzenia samych siebie w roli siłaczy. Odbyły się konkursy dla panów, co ciekawe również dla pań, w których nagrodą dla najsilniejszych przedstawicieli naszej gminy były koszulki z logo Strongman. Na imprezę przybył gość specjalny, utytułowany mistrz Polski i Świata Strongman, Mariusz Pudzianowski, który spotkał się z fanami, rozdał setki autografów oraz pozował do wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Nasze miasto było gospodarzem tego typu mistrzostw po raz pierwszy, ale wierzymy, że nie ostatni.

Poniżej wyniki końcowe zawodów:

I miejsce : Szczepan Krzesiński

II miejsce: Marek Walczak