GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

• Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Nasz wychowanek Wojtek Fluder Mistrzem Polski!

Szczypiorniści z województwa dolnośląskiego okazali się najlepsi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w Ostrołęce 2017. W finale Kadra Dolnego Śląska pokonała kadrę województwa Łódzkiego, wygrywając po rzutach karnych. Finałowe spotkanie było niezwykle emocjonujące. W pierwszej połowie reprezentacja Łódzkiego odskoczyła na trzy bramki, ale szczypiorniści z Dolnego Śląska od stanu 9:12 zdobyli aż cztery gole z rzędu, grając przy tym w osłabieniu. Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 13:13. W drugiej połowie Łodzianie wyszli na prowadzenie 19:15 w 43. minucie, później było 19:19, aż w 55. minucie Łódź odskoczyła na  22:19. Nie był to koniec zwrotów akcji, trzy minuty później było 22:22, a bramkę na 24:24 gracze Łódzkiego rzucili dopiero na 12 sekund przed końcem. O zwycięstwie rozstrzygnęły rzuty karne. W bramce reprezentacji Dolnego Śląska wystąpił zawodnik UKS GOKIS Katy Wrocławskie Wojciech Fluder. Wojtek obronił ostatnie dwa karne decydujące o Mistrzostwie Polski! Gratulujemy!