Wakacje z Biblioteką

Biblioteka w ramach akcji  GOKiS „Lato w mieście”, prowadziła raz w tygodniu zajęcia z dziećmi pod hasłem : „Zabawy z książką”. Uczestnicy letniej akcji bawili się w kalambury, zagadki, rozwiązywali krzyżówki na temat postaci z bajek. Były też poczytajki oraz zajęcia plastyczne i ruchowe jak: zabawy z chustą ”Klanza”, układanie piramidy z książek, „książka na głowie” – kto przejdzie z książką na głowie do mety bez jej strącenia. Zajęcia plastyczne to: malowanie twarzy, wykonanie zakładki do książki,  ilustracji do czytanej bajki na zajęciach. Oczywiście były nagrody i upominki.