1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Festiwal Zespołów Muzyki Ludowej

Pomimo zmiennej pogody VII Festiwal Zespołów Muzyki Ludowej, będący tradycją w Kątach Wrocławskich, przyciągnął wielu artystów oraz publiczność do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, dla których folklorystyczny festiwal jest okazją do poznania kultury ludowej. Dnia 24 września na sali widowiskowej GOKiS wystąpiło 10 zespołów ludowych min.: Rozmaryn z Rogowa Sobóckiego, Tacy Sami z Wrocławia, Chór Smolec Cantans ze Smolca, Witeź z Wrocławia, Kulinianie ze Środy Śląskiej, Zespół Folklorystyczny Lubin z Lubina, Jordanki z Jordanowa, Sąsiadeczki i Niezła Paka z Dobroszyc oraz Mokosza z Kątów Wrocławskich. Stało się już tradycją, że się po każdym występie zespołu wspólnie z publicznością odśpiewany był fragment piosenki ludowej. Miło było słyszeć wielki chór śpiewający "ale fajnie, ale fajnie, ale fajnie w Kątach jest". Następne wspólne śpiewanie piosenek ludowych niestety dopiero za rok.