1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Podróże w dziecięcy świat

29 września Biblioteka GOKiS wznowiła cykliczne zajęcia czytelniczo-plastyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat. W trakcie spotkań prowadzone są zajęcia czytelniczo-plastyczne w oparciu o książki (baśnie, bajki, opowiadania, wierszyki). Pierwsze spotkanie odbyło pod hasłem: „Podróże w dziecięcy świat”. Piątkowe zajęcia miały na celu uczcić 90 rocznicę urodzin Kubusia Puchatka, słynnego głupiutkiego misia, bohatera bajek dla dzieci. Z tej okazji została przeczytana, przez jednego z rodziców, bajka o Kubusiu, a następnie dzieci dostały obrazki z bohaterami z bajki i ich zadaniem było zrobić wyklejanki z bibuły oraz pokolorować obrazek. Humory dopisywały przez całe zajęcia nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom.

Dziękujemy za współpracę i zapraszamy na kolejne zajęcia,

które odbędą się 20 października o godz. 17:30.

Zapisy trwają.

Ilość miejsc ograniczona.