Podróże w dziecięcy świat

20 października w Bibliotece GOKiS odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Podróże w dziecięcy świat” dla najmłodszych czytelników. Na początku spotkania mali uczestnicy wysłuchali wierszyka o jesieni i ludzikach z kasztanów. Po tym zajęliśmy się robieniem stworków z ziemniaków, ozdabiane  cekinami, wykałaczkami, oczkami itp. Dodatkową atrakcją było ozdabianie słoiczków tak, żeby wyglądały jak wazoniki, w które następnie dzieci powkładały swoje własne kompozycje z liści. Znakomita zabawa i świetne humory towarzyszyły wszystkim do końca spotkania.