Stabat Mater 2017

Październik, dla sekcji wokalnej działającej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich pod czujnym okiem i uchem pani Aleksandry Krzyżańskiej, zakończył się wyjątkowymi sukcesami! Na XXI Ogólnopolskim Festiwalu „Stabat Mater” w Jabłonce koło Zakopanego zespół „To jest to” liczący aż 26 osób zdobył I miejsce w kategorii zespoły wokalne do 12 roku życia. Nasza solistka, Martyna Sawicka, także zdobyła główną nagrodę: I miejsce w kategorii soliści powyżej 12 roku życia, będąc jedną z najmłodszych uczestniczek w tej kategorii wiekowej! Jury kilkakrotnie podczas koncertu galowego podkreśliło niezwykle wysoki poziom wokalny  i artystyczny wokalistów z Kątów Wrocławskich oraz świetny dobór repertuaru. Gratulacje otrzymała także instruktorka i akompaniatorka, pani Aleksandra Krzyżańska, za ogromny wkład pracy, pomysłowość oraz wysoki poziom obu występów. Jedną z nagrodzonych na festiwalu piosenek była autorska piosenka pani Aleksandry Krzyżańskiej  „Jesteś obok mnie”. To był wspaniały weekend, pełen wrażeń i emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnych festiwali, a co za tym idzie, kolejnych sukcesów!