1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Spotkanie autorskie

24 października biblioteka gościła  pana Tomasza Duszyńskiego, autora książek dla  młodzieży i dorosłych, dziennikarza, scenarzystę, autora legend o swoim regionie /powiecie Strzelińskim/. Fundatorem spotkania autorskiego była Aglomeracja Wrocławska, w ramach projektu promującego czytelnictwo ”Rozczytana Aglomeracja”. W spotkaniu brały udział dzieci klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej NR 1 w Kątach Wrocławskich. Nasz gość opowiadał jak powstaje książka i kto może ją napisać. Opowiedział o swojej twórczości, ale największym zainteresowaniem cieszyły się legendy o Strzelinie. Pytań nie było końca. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe wspólne zdjęcie, można było kupić książki autora i dostać autograf.