1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

“Żona do adopcji”

"Zabawny, nieprzewidywalny, zaskakujący”, tak widzowie opuszczający w dniu 4 listopada salę widowiskową Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich oceniali spektakl „Żona do adopcji”. Wielu z nich przybyło zaciekawionych już samym tytułem, a jeszcze inni chęcią zobaczenia znakomitego trio aktorskiego, czyli Olgi Borys, Jakuba Wonsa i Marka Pitucha. Bez wątpienia, nikt nie wracał do domu rozczarowany. Ta komedia pomyłek, nie dość, że dostarczyła dużej dawki śmiechu, to skłoniła również do refleksji na temat istoty małżeństwa i przyjaźni. Zapraszamy na kolejne przedstawienia w GOKiS w 2018 roku!