1. KLASYKI W KORONIE

2. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Spotkanie autorskie

W dniu 7 grudnia br. gościliśmy, po raz kolejny  pisarza pana Tomasza Duszyńskiego ze Strzelina, autora książek dla dzieci i dorosłych. Na spotkanie Biblioteka Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu zaprosiła uczniów klas III ze Sz.P. NR 2 w Kątach Wrocławskich. Pisarz opowiedział  dzieciom, jak powstaje książka, a także o swojej twórczości. Największe zainteresowanie budziła wśród uczniów opowieść o legendach ze  swojego regionu – Strzelina. Oczywiście nie zabrakło ciekawych pytań do pisarza. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Fundatorem spotkania autorskiego była Aglomeracja Wrocławska w ramach projektu promującego czytelnictwo „Rozczytana Aglomeracja”.