18. Zimowe Spotkania Taneczne

3 lutego 2018 roku sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich  zamieniła się w taneczny parkiet. Wszystko za sprawą 18 edycji Zimowych Spotkań Tanecznych.  Ponad 130 prezentacji oceniało jury w składzie: Magdalena Surwi Surwiło z Białegostoku, Jakub Lewandowski z Bytomia oraz Slam  z Rosji. Prezentacje konkursowe odbywały się w dwóch blokach min. w godz. od 10:00 do 14:00 swoje umiejętności reprezentowali uczestnicy solo, duetów i formacji w kategoriach wiekowych do 11 lat oraz 12-16 lat. Po czym o godz. 15:00 odbyło się rozdanie nagród przez  Dyrektor GOKiS Panią Marię Mach oraz Sekretarz MiG Kąty Wrocławskie Panią Lucynę Garbaczonek. W tej części zespół MAŁA MASKA z GOKiS w Kątach Wrocławskich zdobyła II miejsce w kategorii formacje 12-16 lat, a Mila Kędzierska –wyróżnienie w solo show 12-16 lat. Część druga rozpoczęła się   o godz. 16:00 eliminacjami w krumpie poprzez solówki, duety i formacje powyżej 16 lat oraz kategorią me against the music. W tym czasie publiczność licznie zgromadzona na sali widowiskowej GOKiS mogła podziwiać różne style taneczne w  wykonaniu uczestników. O godz. 20:00 odbyło się wręczenie nagród w drugim bloku, podczas którego  Dyrektor GOKiS oraz  Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Pan Antoni Kopeć wręczyli nagrody. Nie omieszkam wspomnieć, iż w  formacji powyżej 30 lat I nagrodę zdobył zespół THE BEST OF MASKA z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich natomiast w kategorii me against the music I miejsce zdobyła Paula Utnik.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok.