1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Koncert Walentynkowy

Miłość i przyjaźń to najpiękniejsze uczucia, o których śpiewają wokaliści na całym świecie. Dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, uczęszczająca na zajęcia wokalne do Pani Aleksandry Krzyżańskiej zmierzyła się z największymi polskimi i światowymi miłosnymi przebojami. 17 lutego 2018 roku podczas koncertu walentynkowego mogliśmy usłyszeć m.in. Modlitwę o miłość prawdziwą Krystyny Prońko, Wracam do domu Justyny Steczkowskiej, Skinny love Birdy czy chociażby najnowszy przebój Kamila Bednarka Jak długo jeszcze. Największe owacje wywołał utwór wykonany przez Karolinę Moczkodan – Meluzyna, czyli historia podwodnej miłości z filmu Podróże Pana Kleksa. Sobotni wieczór upłynął w cudownej, pełnej uczuć atmosferze, a publiczność dopisała po raz kolejny – na widowni zasiadło blisko 350 osób!