1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Dzień Kobiet w GOKiS

Dzień Kobiet to szczególne święto w naszym kalendarzu. Tego dnia Panie częściej się uśmiechają, a panowie są mili, słodcy i „kwiatowi”. Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto chętnie obchodzone jako dzień kobiet, dziewczyn i dziewczynek, to również okazja dla mężczyzn, aby złożyć życzenia ulubionym paniom. Tego dnia w większości miast odbywają się liczne przedstawienia i akademie przygotowane specjalnie dla Pań. W Kątach Wrocławskich nie mogło być inaczej. 4 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu świętowano Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowano dla wszystkich zgromadzonych Pań słodki poczęstunek, kawę, herbatę, lampkę wina oraz program artystyczny pt. „Baby, ach te Baby”, w którym nie zabrakło niesamowitej energii na scenie w utworach takich jak: „Seksapeal”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Baby, ach te Baby”. Na zakończenie zostały rozlosowane nagrody w postaci gadżetów GOKiS oraz wręczone wszystkim przybyłym na uroczystość Paniom tulipany.