Dzień Aktorski w GOKiS

Dnia 18 marca sala widowiskowa pękała w szwach, a wszystko za przyczyną „Dnia Aktorskiego”, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Teatr „Dunaj” działający w GOKiS pod czujnym okiem instruktorki Pani Genowefy Dunal wystawił 5 spektakli min: „Chłopi”, „Brzydula”, „Zielony Kapturek”, „Co się na tej wsi porobiło” oraz „Kandydatki na żonę” w wykonaniu dzieci (5-10 lat), młodzieży z klas gimnazjalnych i licealnych oraz klubu aktorskiego 50 +. Po spektaklach oklaskom nie było końca. Trzeba przyznać, że wykonawcy mają ogromny talent aktorski. Impreza odbywała się przy słodkim poczęstunku i kawie.