GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie


  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo w Oleśnicy!

W dniu 24 marca br. w Oleśnicy odbyły się kolejne zawody w Taekwondo w których wzięli udział zawodnicy z Naszej Gminy. Wiktoria Graizarek, Iga Bigda, Arkadiusz Wach, Dawid Kun(Wrocław), Grzegorz Wątroba, wykazali się duchem walki i po raz kolejny w tym roku stanęli na podium. W zawodach nie mógł wziąć udziału Piotr Zieliński, gdyż dostał po raz kolejny powołanie do kadry Narodowej w Taekwondo z czego jesteśmy bardzo dumni. Po raz pierwszy w tym roku udział w zawodach również wzięli; Julia Molga (Wrocław), Paweł Molga (Wrocław), Aleksander Nosal, Oliwia Modny(Wrocław), Hubert Sikorski, Adrianna Hawliczek, Feliks Tyczyno, Zuzanna Nosal, Piotr Krzyczysza uzyskując wysokie noty.

W sumie Nasza reprezentacja przywiozła 13 medali. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zawodników w treningi prowadzone przez wysoce utytułowanego trenera Kamila Śmigielskiego v-ce mistrza świata w Taekwondo wzbogacili swą kolekcję medali w następującej klasyfikacji;


Wiktoria Graizarek –  III miejsce (walki)
Iga Bigda – III miejsce (walki) oraz III miejsce (techniki specjalne)
Arkadiusz Wach –  III miejsce  (walki)
Grzegorz Wątroba –  III miejsce( walki)
Julia Molga –  II miejsce( układy formalne)
Paweł Molga –  II miejsce (walki)
Aleksander Nosal –  I miejsce (walki)
Oliwia Modny –  III miejsce (walki)
Adrianna Hawliczek -I miejsce (walki)
Feliks Tyczyno – III miejsce (walki)
Zuzanna Nosal – II miejsce (walki)
Piotr Krzyczysza –  III miejsce (walki)

Wszystkim medalistom gratulujemy!!!

Poprzedni Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS