Przedświąteczne zajęcia z maluchami

Dnia 29 marca w Bibliotece odbyły się zajęcia dla młodych czytelników z cyklu ”Witajcie w naszej bajce”. Zajęcia adresowane do dzieci w wieku 4-7 lat wraz z ich rodzicami. Tym razem spotkanie odbyło się w tematyce Świąt Wielkanocnych. Dzieci wysłuchały bajeczki o tych właśnie świętach, a następnie wykonywały zajączki z rolek papieru i dostępnych materiałów. Ciekawą zabawą i wyzwaniem dla dzieci było także robienie ozdób z kolorowych patyczków. Na spotkaniu nie brakowało uśmiechów i dobrych humorów.