Roman Pankiewicz – Spotkanie autorskie

Dnia 23 kwietnia Biblioteka GOKiS gościła na spotkaniu autorskim Pana Romana Pankiewicza, autora tryptyku Trzy Żywioły. Najnowsza książka „Polski Żywioł” nawiązująca do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, oparta była o prezentację multimedialną. Autor podczas spotkania wcielił się w postać Józefa Piłsudskiego, przedstawił najważniejsze tezy związane z procesem odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Przybliżył także wiele sławnych postaci, które miały wpływ na losy państwa. Była to ciekawa lekcja dla gimnazjalistów, w której mieli okazję utrwalić sobie treści historyczne i patriotyczne.

Na zakończenie autor podarował Naszej Bibliotece swoją najnowszą  książkę z dedykacją dla czytelników i wpisał się do pamiątkowej kroniki.