Majówka Disco Polo 2018

Dnia 5 maja 2018 roku na scenie zewnętrznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbyło się muzyczne wydarzenie z gwiazdami disco polo. To było idealne rozpoczęcie sezonu plenerowego w naszej gminie. Niezapomnianą zabawę zgromadzonej publiczności zapewniły hity znanych gwiazd polskiej  sceny disco. Koncerty zagrały zespoły: VERDIS, BAYERA, NEWS oraz gwiazda wieczoru zespół MIG. Zebrana przed sceną publiczność  uczestniczyła w niesamowitej zabawie z gwiazdami muzyki tanecznej. Fani mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Kłamiesz, kłamałaś” zespołu VERDIS,  „Odejdę”, „Nie jestem szpanerem” zespołu NEWS, „Ta szalona dziewczyna”, „Nie wiem jak”, „Bez Ciebie nie mogę żyć” zespołu BAYERA oraz „Lalunia”, „Wymarzona”, „Ona jedyna” i wiele innych zespołu MIG. Publiczność była zachwycona występami gwiazd, a wspaniały klimat tego wydarzenia unosił się na całym terenie miejsca imprezy. Roztańczona publiczność żywo reagowała na kolejne melodie i wspólnie z artystami śpiewała teksty piosenek. Najmłodsi doskonale bawili się na dmuchanym placu zabaw, trampolinach, a także z animatorką Anastazją. Dzieci mogły również wybudować wymarzone konstrukcje – mosty, zamki, wieże z klocków Linden. Nie zabrakło oczywiście przejażdżek kucykami. Natomiast dorośli w tym czasie odpoczywali w strefie chillout.