1. KLASYKI W KORONIE

2. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Dni Kątów Wrocławskich

Dni Kątów Wrocławskich 2018 odbyły się w dniach 2-3 czerwca na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.  Impreza rozpoczęła się w sobotę o godzinie 17:30. Tego dnia na scenie wystąpili: zespół SEN, znana wokalistka JULA, która w swoim repertuarze posiada takie piosenki jak: „Wkręceni”, „Milion słów”, „Ucieknijmy”, natomiast gwiazdą wieczoru tego dnia była ANNA DĄBROWSKA z zespołem. 3 czerwca (niedziela) na scenie zaprezentowały się jako pierwsze sekcje GOKiS min.: zespół tańca nowoczesnego MASECZKI, MAŁA MASKA, THE BEST OF MASKA oraz zespoły wokalne i wokalistki z GOKiS, zespół POPOVACULA, ŁUKASZ ZAGROBELNY oraz gwiazda wieczoru  – VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ, znani z takich utworów jak „Orła cień”, „Księżycowa”, „Zanim zrozumiesz”, „Ruchome piaski”, „Pocałuj noc” i wiele, wiele innych. Niedzielne  popołudnie  obfitowało w liczne atrakcje dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka min.: dmuchany plac zabaw, trampoliny, animatorzy, szczudlarze, ścianka wspinaczkowa, żyroskop. Dzieci mogły również wybudować wymarzone konstrukcje – mosty, zamki, wieże z klocków Lindem. Nie zabrakło oczywiście przejażdżek kucykami. Natomiast dorośli w tym czasie mogli odpocząć w strefie chillout. Tegorocznymi sponsorami, którzy przyczynili się do działań w organizacji obchodów Dni Kątów Wrocławskich byli: SANBET Fabryka Betonu Piotrowscy, ALBA, CeDo, Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich, P&W Tomex Piotr s.c. Chwastyk i Wojciech Błaszczyk, MAGNAT, MABUD s.c. M. Chojecki A. Atras, EVENT MASTER.