1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Wernisaż wystawy zbiorowej

Dnia 18 czerwca o godz.  18:30 w sali wystawowej GOKiS odbył się niezwykły wernisaż wystawy zbiorowej uczniów pracowni artystycznej Pani Anity Kałuża – Sitnik pt. „Pierwsze obrazem opowiadanie”. Dlaczego niezwykły? Ponieważ artystami tym razem były dzieci. Wernisaż otworzyła Pani Maria Mach-Dyrektor GOKiS, serdecznie witając przybyłych gości. Pani Anita z kolei przybliżyła nam postacie artystów i tym samym techniki wykonania obrazów. Wielu  z artystów to mieszkańcy naszej gminy. Wszystkim życzymy samych sukcesów i mamy nadzieję, że to  była pierwsza, ale nie ostatnia wystawa ich prac w GOKiS.