1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Zakończenie roku kulturalnego 2017/2018

20 czerwca 2018 roku na zapleczu GOKiS Kąty Wrocławskie odbył się piknik z okazji zakończenia roku kulturalnego. W ramach integracji międzypokoleniowej zaprosiliśmy do współpracy i uczestnictwa w tegorocznej imprezie członków Związku Emerytów  Rencistów i Inwalidów Kąty Wrocławskie. O godzinie 16:30 Pani Dyrektor Maria Mach serdecznie przywitała przybyłych gości, uczestników kół oraz ich instruktorów, którym podziękowała za owocną współpracę i zaangażowanie włożone w naukę dzieci z kół działających przy GOKiS Kąty Wrocławskie. Życząc wszystkim wielu wrażeń i mile spędzonego popołudnia zaprosiła na część artystyczną w której każda sekcja mogła zaprezentować swoje umiejętności zdobyte na zajęciach w tym roku. Rozpoczęła sekcja keyboardu, którą prowadzi p. O. Leroch, a następnie zaprezentowały się sekcje:  wokalna – prowadząca p. A. Krzyżańska, baletu prowadząca M. Stachniczek, pianina prowadząca p. N. Cziczerin, piania prowadzący p. W. Mazur, tańca nowoczesnego – MASECZKI i MAŁA MASKA prowadzący p. W. Koguciuk, perkusji i saksofonu prowadzący p. W. Cziczerin oraz teatralna „Dunaj” prowadząca p. G. Dunal. Koło teatralne zaprezentowało nam w tym roku kabaret pt. „Biuro matrymonialne” w wykonaniu grupy młodzieży oraz „Co się na tej wsi porobiło” w wykonaniu klubu teatralnego 50+. Część artystyczną zakończył występ zespołu PERON działającego przy GOKiS pod kierownictwem p. K. Krzyżańskiego. Nie mogło zabraknąć stałego elementu pikniku jakim jest wystawa prac sekcji ceramicznej prowadzonej przez p. E. Drużyńską oraz prac sekcji plastycznej i rękodzielniczej prowadzonych przez p. Z. Stuleblak. Imprezę uświetniły zabawy na dmuchańcach, poczęstunek z grilla, malowanie buziek w wykonaniu pani Edytki z biblioteki oraz warsztaty rękodzielnicze na których pod czujnym okiem pani Zosi można było wykonać kolorowe buteleczki solne oraz piękne bransoletki. Wszystkim dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych imprezach.