1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

“Lato w mieście” – kolejne dwa tygodnie za nami!

Wraz z końcem lipca zakończyła się zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich wakacyjna akcja „Lato w mieście”. Dwa ostanie tygodnie półkolonii pod względem atrakcji niczym nie ustępowały dwóm pierwszym. W środę 17 lipca w sali lustrzanej GOKiS dzieci wykonywały piaskowe obrazki. Były to warsztaty, które polegały na tworzeniu kolorowych obrazów przy użyciu kolorowego piasku. Była to fascynująca zabawa dla najmłodszych i dała niesamowity efekt.  W czwartek dzieci  pojechały na wycieczkę do parku rozrywki Bobolandia we Wrocławiu,  gdzie miło spędziły dzień  szalejąc na dmuchańcach. W ostatnim tygodniu akcji „Lato w mieście” najmłodsi wyruszyli na wycieczkę szlakiem Krasnali po Wrocławiu. Spacer obejmował przejście trasą spiżowych skrzatów, które rozmieszczone w kilkudziesięciu miejscach na Starym Mieście opowiadają jego historię… Z krasnoludkową mapą grupa podążała szlakiem Krasnoludków; zwiedzała także najpiękniejsze zabytki Wrocławia. Szukali między innymi:: Śpiocha, Słupnika, Pierożnika, papy Krasnala, Syzyfka, Obieżysmaka, Aktora i Parasolnika. Akcja „Lato w mieście” zakończyła się wspólnym biesiadowaniem przy ognisku. Bez wątpienia żal było się rozstać. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i czekamy na wszystkich żądnych wrażeń milusińskich za rok!