1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00
    3. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00

Pięć zespołów GOKISu w ligach piłki ręcznej

Zapraszamy do kibicowania zespołom ligowym UKS GOKIS Kąty Wrocławskie w rozpoczynającym się sezonie ligowym 2018/19 w piłce ręcznej. Tym razem aż pięć drużyn podejmie rywalizacje w swoich kategoriach wiekowych. Drugoligowcy startują już 15 września podejmując u siebie bieniaminka ze Swarzędza. Dwa tygodnie później wystartują nasze dziewczęta, które w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek 23 września zmierzą się u nas z KPR Gminy Siechnice. W sobotę 6 października do rywalizacji dołączą juniorzy młodsi, podejmując na naszej hali UKS Dobroszyce a dzień później w niedzielę do gry przystąpią młodzicy, którzy zmierzą się z SPR Oleśnica. Najpóźniej bo dopiero 20 października na parkiet wyjdą nasze III ligowe rezerwy, które zmierzą się we Wrocławiu z rezerwami pierwszoligowej Forzy Wrocław.