Inauguracja II ligi piłki ręcznej

W sobotę podczas meczu inaugurującego rozgrywki II ligi piłki ręcznej w Kątach Wrocławskich, w którym drużyna gospodarzy podejmowała zespół ze Swarzędza nastąpiło również uroczyste uhonorowanie zawodniczek oraz zawodników klubu UKS GOKiS Kąty Wrocławskie, którzy z powodzeniem brali udział w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Z oficjalną wizytą na naszej hali gościł dyrektor d.s współpracy z zagranicą Pan Marek Góralczyk, który wraz z dyrektorem GOKIS Panią Marią Mach wspólnie wręczali statuetki za godne reprezentowanie Gminy Kąty Wrocławskie w sezonie 2018. Doszło również do oficjalnego podpisania umowy ze sponsorem strategicznym na sezon 2018/19 firmą Makesport. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podziękował także podmiotom wspierającym rozwój piłki ręcznej w gminie obdarowując każdego z osobna  statuetką. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że dalsza współpraca przyniesie jeszcze lepsze efekty!

UKS GOKIS Kąty Wrocławskie-UKS Lider Swarzędz 36:31 (16:16)