Konkurs plastyczny – finał

W dniu 22.11. 2018r.  zakończono Gminny Konkurs Plastyczny pt.: “Kto ty jesteś? Polak mały!” wręczeniem dyplomów i nagród dla zwycięzców. Konkurs adresowany był do uczniów klas III Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie. Konkurs przeprowadziła Biblioteka GOKiS w Katach Wrocławskich z okazji obchodów 100-  lecia Odzyskania Niepodległości. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do artystycznego wyrażenia swojego patriotyzmu i więzi z Ojczyzną. Z prac plastycznych wykonano wystawę, którą można było obejrzeć w sali wystawowej GOKiS.