Mikołajki w GOKiS

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie i choć jego święto obchodzimy  6 grudnia, to w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu  pojawił się z workiem pełnym prezentów dopiero w niedzielę 9 grudnia.  Oczekując upragnionego Gościa dzieci wzięły udział w różnego rodzaju animacjach prowadzonych przez Śnieżynkę i Elfy.  W programie nie zabrakło nauki tańca mikołajowego, pokazu z suchym lodem, zabaw ruchowych, tańców, piosenek oraz różnego rodzaju konkurencji, w których nasze pociechy z wielką radością wzięły udział. Po zakończonej zabawie dzieci wraz z Śnieżynką i Elfami przywołały Św. Mikołaja. Długo oczekiwany Gość w końcu pojawił się z workiem pełnym słodkości, wywołując swoim przybyciem mnóstwo uśmiechu na dziecięcych twarzach. Mikołaj obdarował najmłodszych prezentami, nie odmówił nikomu swych kolan do pamiątkowego zdjęcia. Dziękujemy Animatoria Justyna Jaremus- Mader za wspaniałą zabawę z dziećmi, dzięki Wam impreza na długo zapisze się w pamięci najmłodszych.