1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę 9.12.2018r. w hali Widowiskowo Sportowej,  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich zorganizował turniej piłki nożnej dla rocznika 2008. W turnieju udział wzięły drużyny: UKS GOKIS Kąty Wrocławskie I, UKS GOKIS Kąty Wrocławskie II, AKS Strzegom, UKS Międzybórz, Oratorium Środa Śląska, LZS Orzeł Bukówek. Zwyciężyli  zawodnicy z UKS Międzybórz. Nasza drużyna uplasowała się na II oraz V miejscu. Na koniec turnieju dla wszystkich zawodników rozdano medale, każda drużyna dostała pamiątkowy puchar.