Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę 9.12.2018r. w hali Widowiskowo Sportowej,  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich zorganizował turniej piłki nożnej dla rocznika 2008. W turnieju udział wzięły drużyny: UKS GOKIS Kąty Wrocławskie I, UKS GOKIS Kąty Wrocławskie II, AKS Strzegom, UKS Międzybórz, Oratorium Środa Śląska, LZS Orzeł Bukówek. Zwyciężyli  zawodnicy z UKS Międzybórz. Nasza drużyna uplasowała się na II oraz V miejscu. Na koniec turnieju dla wszystkich zawodników rozdano medale, każda drużyna dostała pamiątkowy puchar.