1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

“Pierwsza Gwiazda” – koncert świąteczny

Po raz kolejny na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji wokalnej, prowadzonej przez panią Aleksandrę Krzyżańską. 21 grudnia 2018 roku na scenie wybrzmiały takie utwory jak: Idź ogłoś to po górach, Mario, czy Ty wiesz? czy tytułowa Pierwsza Gwiazda. Piękne aranżacje utworów zawdzięczamy muzykom z Wrocławia, którzy ponownie zaangażowali się w naszą muzyczną inicjatywę: Bartłomiej Libera – perkusja, Michał Nestorowicz–gitara basowa, Sara Nestorowicz – saksofon, Diana Pradella – skrzypce, Maurycy Wójciński – trąbka, Wojciech Kruk – pianino, Piotr Skrzypulec – gitara. Zespoły: Nie ma nic lepszego, Ot, co oraz Good Sounds wykonały łącznie 13 utworów, każdy na trzy, a nawet cztery głosy. Największym osiągnięciem było wykonanie arcywymagającego utworu acapella Carols of the bells znanego z uwielbianego przez Polaków filmu o małym, sprytnym chłopcu „Kevin sam w domu”.

„Pierwsza gwiazda” przyciągnęła w tym roku rekordową liczbę widzów – ponad 400 osób! Sala była wypełniona po brzegi, zajęte zostały wszystkie miejsca siedzące oraz stojące. Owacje na stojąco, bisy, gratulacje – to wszystko sprawiło, że z jeszcze większą radością będziemy tworzyć kolejne wspaniałe koncerty, na które zapraszamy już dziś!

Opublikowany przez Tomasz Moczkodan Sobota, 22 grudnia 2018