1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Gminne Spotkanie Opłatkowe

Najpiękniejsza wieczerza w roku to Wigilia Bożego Narodzenia. Blask choinki, stół nakryty białym obrusem i opłatek tworzą niezwykłą, świąteczną atmosferę. W tym wyjątkowym i uroczystym nastroju w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich 20.12.2018 r. odbyło się spotkanie opłatkowe. Na tę uroczystość zaproszenie przyjęło ponad 200 mieszkańców naszej gminy. W uroczystości brali udział radni gminy, przedstawiciele władz kościelnych, gminnych, służb bezpieczeństwa, jednostek organizacyjnych gminy oraz inni zaproszeni goście. Rolę gospodarzy pełnili Burmistrz Miasta i Gminy Łukasz Zbroszczyk, Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Pacyna oraz Dyrektor GOKiS Maria Mach, którzy wszystkim przybyłym złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.  Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych  z nadchodzącym Nowym Rokiem. W bożonarodzeniowy i kolędowy nastrój wprowadziła gości Anna Kukawska – wokalistka i aktorka znana z roli sierżant Emilii Drawskiej w serialu “Policjantki i Policjanci”.