Mini turniej dla najmłodszych piłkarzy

W niedzielę 3.03.2019r najmłodsza grupa piłkarzy UKS GOKIS Kąty Wrocławskie, która od września br. rozpoczęła treningi  wzięła udział w mini turnieju piłki nożnej dla rocznika 2012/2013.
W hali widowiskowo sportowej w Kątach Wrocławskich oprócz dwóch drużyn gospodarzy turnieju wystąpiły dwie drużyny AP Świdnica.
Był to ich pierwszy taki występ, nie liczył się wynik tylko dobra zabawa i aż miło było patrzeć jak młodzi zawodnicy wbiegali z zapałem i radością na parkiet.
Nasi mali piłkarze walczyli do ostatniej sekundy 12- minutowych spotkań. Każdy mecz emocjonował zgromadzonych na trybunach kibiców.
Na koniec wręczono puchary dla drużyn, wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

UKS GOKIS Kąty Wrocławskie wystąpił w następującym składzie:  Bartek Włodkowski, Kamil Krzak, Kuba Abram, Iwo Bal, Wiktor Fiałkiewicz, Michał Goliński, Antek Reczek, Jaś Gruszecki, Antek Dusza, Krzyś Duda-Dyla.  Trenerem zespołu jest Aleksandra Perek