1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

Spotkanie integracyjne

Dnia 27 kwietnia Biblioteka przy udziale Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kąckiej zorganizowała polsko-ukraińskie spotkanie integracyjne przy grillu. Głównym celem tego spotkania, było zaproszenie nowych mieszkańców do Biblioteki i zapoznanie ich, z zajęciami jakie się w niej odbywają. Podczas imprezy można było wziąć udział w konkursie turystycznym, wylosować gadżety biblioteczne na loterii, przy stoisku Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kąckiej zapoznać się z historią naszego regionu. Dla dzieci były przygotowane gry planszowe oraz ruchowe, jak również kolorowanki, a dodatkową atrakcją dla wszystkich – wspólne malowanie na materiale. Spotkanie przebiegało w bardzo towarzyskiej i sympatycznej atmosferze.