Warsztaty z Batiku

Pierwsze biblioteczne warsztaty z batiku odbyły się 5 kwietnia. Zajęcia były dedykowane dla osób dorosłych. Podczas spotkania uczestniczki zapoznały się z techniką wykonywania batiku – w formie malowania na materiale farbami i woskiem. W wesołej i pracowitej atmosferze, czas upłynął bardzo szybko i po ponad dwóch godzinach, gotowe były kolorowe prace. Każda z Pań włożyła dużo wysiłku i artystycznej wyobraźni aby stworzyć swoje dzieło. Zajęcia miały na celu zainspirowanie do własnej twórczości i zachęceniu do odkrywania arkanów sztuki.