1. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

Wieczór z muzyką

W majowy piątek, a dokładnie 17 maja, Biblioteka miała zaszczyt gościć na pierwszym „Wieczorze z muzyką”, trzy wspaniałe zespoły. Koncert piosenki turystyczno – poetyckiej pt. „Wołanie do lata…” odbył się przy udziale artystów – IGA’cki Band, Ireny Salwowskiej z zespołem i Grupy Braci Pomian oraz doskonałej publiczności. Każdy z zespołów umilił nam czas swoim repertuarem, zapewniając tym samym wyjątkową atmosferę. Nie obyło się bez wspólnego śpiewania oraz występu wszystkich artystów na zakończenie imprezy. Dla gości był przygotowany catering oraz mała niespodzianka, przy czym frekfencja słuchaczy była bardzo duża. Kolejną edycję „Wieczoru z muzyką” już mamy w planach, bo przecież Biblioteka też może w duszy grać. Serdecznie dziękujemy wszystkim Artystom za nieodpłatne występy!