• ZAJĘCIA DODATKOWE

• OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

Muzyka 4 Muzyka 2 Muzyka 3 Muzyka 1 P1150654

Zajęcia dodatkowe w GOKiS 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Kątach Wrocławskich to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań i pasji, odkrywanie talentów i pobudzanie kreatywności, a także doskonalenie zdolności.

Proponujemy atrakcyjną i bogatą ofertę organizacji czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zajęcia zapraszamy dzieci już od 3 roku życia.

Efekty naszej pracy można oglądać podczas spotkań, koncertów, pokazów i wystaw.

Zapisy prowadzimy poprzez uruchomiony formularz zapisu na zajęcia grupowe. Na wpisany w formularzy adres mail zostanie Państwu przesłane zaproszenie do pobrania aplikacji POWIADOM.COM. Aplikacja pozwoli nam sprawnie komunikować się między sobą. Zajęcia rozpoczynamy od 16.09.2019r., również te indywidualne, na które  zapisy prowadzone będą  osobiście – telefonicznie 713166141 wew.19 lub mail: zajecia@gokiskwr.pl.

Wstępny harmonogram zajęć : HARMONOGRAM ZAJĘĆ

FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA DODATKOWE